REALIZACJE POD KLUCZ

Zapewniamy realizacje wnętrz „pod klucz” stosując autorski program 5 kroków "od pierwszego spotkania do zamieszkania". To działa!

unikalne projekty wnętrz

KROK 1

Ustalamy wspólnie dogodny dla Państwa termin pierwszego spotkania. Jest ono niezobowiązującą rozmową, podczas której rozmawiamy o Państwa potrzebach i preferencjach. Poznajemy upodobania na podstawie posiadanych w pracowni pism branżowych i/lub przyniesionych przez Państwa. Ustalamy zakres naszej ewentualnej współpracy.

indywidualne projekty

KROK 2

Wycenę kolejnych etapów prac projektowych i wzór umowy otrzymują Państwo zaraz po pierwszym spotkaniu. Jeśli zaproponowane warunki finansowe zostaną przez Państwa zaakceptowane podpisujemy umowę na wykonanie wybranych usług.

profesjonalna aranżacja

KROK 3

Przygotowujemy wstępne koncepcje w postaci wizualizacji komputerowych i na ich podstawie uszczegóławiamy dane do realizacji. Kolejne ustalenia mogą być dokonywane zarówno na miejscu w naszym biurze, jak i poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Konsultacje trwają do zatwierdzenia projektu koncepcyjnego przez Inwestora.

profesjonalna realizacja

KROK 4

Przystępujemy do wykonywania szczegółowej dokumentacji projektowej dla poszczególnych wykonawców. Dobieramy materiały budowlane i wykończeniowe w oparciu o wiedzę na temat posiadanego przez Inwestora budżetu. Przygotowujemy szacunkowy kosztorys inwestycyjny, zawierający wszelkie koszty materiałowe i wykonawcze, z uwzględnieniem preferencyjnych cen i rabatów u dostawców. Inwestor zatwierdzając kosztorys uruchamia zamówienia towarów.

kompleksowa obsługa projektów wnętrz

KROK 5

Projekt może być realizowany zarówno przez polecane przez nas ekipy, jak i Państwa wykonawców, o ile posiadają oni niezbędną wiedzę i umiejętność czytania rysunków technicznych. Na tym etapie gorąco polecamy nadzór naszego architekta wnętrz z Warszawy, który polega na jego regularnych wizytach na miejscu inwestycji. Poprzez obecność na budowie możemy koordynować działania podwykonawców, terminy dostawy, jakość usług, zgodność z zatwierdzonym projektem i kosztorysem. Przejmujemy obowiązki inwestora oszczędzając mu czas i pieniądze. Realizacja kończy się przekazaniem kluczy, w razie konieczności audytami odpowiednich służb lub pozwoleniem na użytkowanie. Po zakończonych pracach inwestor otrzymuje kosztorys powykonawczy zamykający proces inwestycyjny.

PARTNERZY